Välkommen!

Vi finns till för att besvara på frågor om våra produktionsmöjligheter och tillhörande tjänster. Du är välkommen att kontakta någon av våra specialister direkt.

Boxholms Profil AB

Sättertorpsvägen 4, Box 13
590 10 Boxholm
0142-29 39 50
admin@boxholmsprofil.se

Boxholms Profil AB

Boxholms kommun
Årets företagarkommun 2015

Med lång tradition inom tillverknings- och processindustri har företagandet i Boxholms kommun uppvisat omsättningsökning och god lönsamhet de senaste åren. Med bra läge, goda allmänna kommunikationer, snabba transportförbindelser via landsväg till E4 finns förutsättningar att utveckla befintliga och nya företag i Boxholm.

oskar-300x300

VD
Oskar Ström
0142-29 39 52
oskar@boxholmsprofil.se

karin-2-300x300

Ekonomi/Administration/Koordinator
Karin Friman
0142 – 29 39 50
karin.friman@boxholmsprofil.se
reception@boxholmsprofil.se (för e-faktura)

1-1-300x300

Produktionsteknik
Mikael Edvinsson
0142 – 29 39 53
mikael.edvinsson@boxholmsprofil.se

Marknad
Magnus Axede
0142-29 39 58
magnus.axede@boxholmsprofil.se

tommy-300x300

Marknad/Teknik
Tommy Nilsson
0142-29 39 55
tommy@boxholmsprofil.se

hg-300x300

Produktion/Planering
Hans-Gunnar Ekengren
0142 – 29 39 54
h-g.ekengren@boxholmsprofil.se

 

3-1-300x300

Projekt/Kvalitet
Frida Blomqvist
0142-29 39 57
frida.blomqvist@boxholmsprofil.se